Rozwiń / Zwiń blokuPrzesuń blok Logowanie
Login
Hasło
 
Rozwiń / Zwiń blokuPrzesuń blok Informacja

Witamy na platformie e-Learningowej projektu Kompetentny e-Nauczyciel

Ruszyła druga część szkoleń na platformie

- szkolenia praktyczne z zakresu zastosowań nowej technologii w edukacji

Życzymy miłej i efektywnej nauki ;)

HARMONOGRAM DODATKOWYCH KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH

 

Informujemy, iż celem zapewnienia większej kompleksowości wsparcia przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe konsultacje indywidualne przygotowujące do zdania egzaminu praktycznego e- Nauczyciel .

 

Trenerzy/opiekunowie grup, zgodnie z poniższym harmonogramem będą do Państwa dyspozycji podczas pełnionych dyżurów (dostępność na platformie, telefoniczna i mailowa)

 

Zachęcamy do korzystania z Ich pomocy!

 

Poniżej przedstawiamy godziny dyżurów opiekunów w miesiącach kwiecień - czerwiec:

 

Elżbieta Bowdur

Grupa nr 9 - Katowice:

22. kwietnia 2014 r. w godzinach 18:00 - 21:00

10,24 i 31 maja 2014 r. w godzinach 18:00 - 21:00

3,7,10 i 14   2014 r. w godzinach 18:00 - 21:00

17 czerwca w godzinach 18:00 - 20:00

 

 

Marzena Hysa

Grupa nr 3 Czerwionka - Leszczyny

16 i 23 kwietnia 2014 w godzinach od 18:30 - 20:00

7 i 21 maja 2014 w godzinach od 18:30 - 20:00

4 i 11 czerwca 2014 w godzinach od 18:30 - 20:00

 

Grupa nr 4 - Ornontowice

16 i 23 kwietnia 2014 r. w godzinach 20:00 - 21:30

30 kwietnia 2014 r. w godzinach 18:30 - 21:30

7 i 21 maja 2014 r. w godzinach 20:00 - 21:30

14 i 28 maja 2014 r. w godzinach 18:30 - 21:30

4,11 i 18 czerwca 2014 r. w godzinach 20:00 - 21:30

 

 

Jan Gąsior

Grupa nr 10 - Konopiska

9,16,22,23 i 30 maja 2014 r. w godzinach 18:00 - 21:00

5 czerwca 2014 r w godzinach 18:00 - 21:00

6 czerwca 2014 r. w godzinach 18:00 - 20:00

 

 

Małgosia Sznapka

Grupa nr 1 - Nędza

23 kwietnia 2014 r. w godzinach 14:30 - 20:30

11 maja 2014 r. w godzinach 16:30 - 20:30

14 czerwca 2014 r. w godzinach 8:00 - 16:00

 

Grupa nr 2 - Żernica

17 kwietnia 2014 r. w godzinach 14:00 - 20:00

2 maja 2014 r. w godzinach 14:30 - 20:30

7 czerwca 2014 r. w godzinach 13:00 - 17:00

13 czerwca 2014 r. w godzinach 14:30 - 20:30

 

Grupa nr 6 - Chudów

22 kwietnia 2014 r. w godzinach 8:00 - 14:00

2 maja 2014 r. w godzinach 8:00 - 14:00

31 maja 2014 r. w godzinach 14:30 - 20:30

7 czerwca 2014 r. w godzinach 8:00 - 12:00

 

Grażyna Górna

 

Grupa nr 5 - Herby

10 kwietnia 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

27 kwietnia 2014 r. w godzinach 8:00 - 12:00

8 maja 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

25 maja 2014 r. w godzinach 9:00 - 13:00

1 czerwca 2014 r. w godzinach 9:00 - 13:00

9 i 16 czerwca 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

 

Grupa nr 7 - Lisów

13 kwietnia 2014 r. w godzinach 8:00 - 12:00

29 kwietnia 2014 r. w godzinach 14:00 - 17:00

5 maja 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

20 maja 2014 r. w godzinach 8:00 - 11:00

2 i 12 czerwca 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

8 czerwca 2014 r. w godzinach 9:00 - 13:00

 

Grupa nr 8 - Lubecko

7 kwietnia 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

11 maja 2014 r. w godzinach 9:00 - 13:00

05 i 19 czerwca 2014 r. w godzinach 13:00 - 15:00

15 czerwca 2014 r. w godzinach 9:00 - 13:00